N.E.S.T

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-04-28 15:33:55

Koper

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-24
Posty: 22
Punktów :   

M4 KA

No więc wiadomość iż replika ucieszyła mnie bardzo. Owa radość była niemal bliska typowo dziecięcemu zacieszowi kiedy dostaje nową zabawkę.
Po otwarciu pudełka replika mi się spodobała. Orisowanie z CNC robi wrażenie bo jest zajebiście wykonane. Na końcu lufy niestety mam tak zwaną latarkę czyli tłumik wielki jak skur..... , ale poza tym to jest Ok. Body wygląda zajebiście bo ma oznaczenia ostrej. Jedyne co jest fajne w body to bolt cash dzięki któremu łatwiej jest ustawiać hop up. Następnie mamy metalową prowadnicę kolby na której znajduję się kolba typu SF. Całość jest nieźle spasowana brak żadnych luzów, jedynie kolba nieraz sie buja lekko ale to pikuś ;]
Dobra tera konkrety
replika ma 290 FPS na 0,25 czyli na baterii 9,6 2000 ma serii jak M249 xD
Skuteczny zasięg to hmmm.  około 45m ale mogę się mylić . Replika z taką ilością fepsów nadaje się do CQB.
Ja osobiście do repliki zakupiłem M203 short i latarkę i planuje w przyszłości EOTECHA 552. Replika ma troszkę  zmodyfikowane bebechy ale za to oceniam ją na 9 / 10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.granarutorpg.pun.pl www.sonygsm.pun.pl www.heylin-xiaolin-wu.pun.pl www.speedwaymanagerkam.pun.pl www.main.pun.pl